Sağ Banner

Haber Mersin

Mersin

Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs güzergah ve saatleri

 Mersin Büyükşehir Belediyesi otobüs güzergah ve saatleri

BELEDİYE OTOBÜS GÜZERGAHI ÇIKIŞ SAATLERİ

101 NOLU
5 OTOBÜS ÇALIŞIR
ÇİFTLİK-GÜNEYKENT-ÇAĞDAŞKENT
ÇİFTLİK KALKIŞ SAATİ 06:30
ÇAĞDAŞKENT KALKIŞ SAATİ 06:30
06:30 da karşılıklı başlar.30 dk. Arayla 1 araç Çiftlik'e gider En son 20:30'da karşılıklı çıkar


102 NOLU
5 OTOBÜS ÇALIŞIR
AFET-GÜNEYKENT-ÇAĞDAŞKENT
AFET KALKIŞ SAATİ 06:15
ÇAĞDAŞKENT KALKIŞ SAATİ 06:15
06:15 da karşılıklı başlar.30 dk. Arayla 1 araç Afet'e gider En son 20:15'de karşılıklı çıkar

103 NOLU
5 OTOBÜS ÇALIŞIR
HALKKENT-GÜNEYKENT-ÇARŞI
HALKKENT KALKIŞ SAATİ 06:30
ÇARŞI KALKIŞ SAATİ 06:30
06:30 da karşılıklı başlar.15 dk. Arayla çalışır En son 21:00'de karşılıklı çıkar

104 NOLU
3 OTOBÜS ÇALIŞIR
KARADUVAR-OTOGAR-ÇARŞI
KARADUVAR KALKIŞ SAATİ 06:30
ÇARŞI KALKIŞ SAATİ 06:30
06:30 da karşılıklı başlar.30 dk. Arayla çalışır En son 21:00'de karşılıklı çıkar


105 NOLU
3 OTOBÜS ÇALIŞIR
ÖZGÜRLÜK SİTELER YENİ MAH.-OTOGAR-ÇARŞI
ÖZGÜRLÜK KALKIŞ SAATİ 06:30
ÇARŞI KALKIŞ SAATİ 06:30
06:30 da karşılıklı başlar.30 dk. Arayla çalışır En son 21:00'de karşılıklı çıkar


106 NOLU
3 OTOBÜS ÇALIŞIR
AKBELEN-DEMİRTAŞ-OTOGAR
AKBELEN KALKIŞ SAATİ 06:30
OTOKAR KALKIŞ SAATİ 06:30
06:30 da karşılıklı başlar.30 dk. Arayla çalışır En son 21:00'de karşılıklı çıkar


107 NOLU
3 OTOBÜS ÇALIŞIR
AKBELEN-OSMANİYE-OTOGAR
AKBELEN KALKIŞ SAATİ 06:15
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 06:15
06:15 da karşılıklı başlar.30 dk. Arayla çalışır En son 20:45'de karşılıklı çıkar

108 NOLU
3 OTOBÜS ÇALIŞIR
ÇOCUK HASTANESİ-ÇAVUŞLU-OSMANİYE-OTOGAR
ÇOCUK HAST. KALKIŞ SAATİ 06:30
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 06:30
06:30 da karşılıklı başlar.30 dk. Arayla çalışır En son 21:00'de karşılıklı çıkar


109 NOLU ve 125 NOLU
10 OTOBÜS ÇALIŞIR
TECE-VİRANŞEHİR-OTOGAR
TECE KALKIŞ SAATİ 06:00
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 06:00
06:00 da karşılıklı başlar.15 dk. Arayla çalışır.
Saat başı ve Buçukta kalkan araç Viranşehire girer.En son 20:30 karşılıklı çıkar.

111 NOLU
4 OTOBÜS ÇALIŞIR
ADANALIOĞLU-ÇARŞI
ADANALIOĞLU KALKIŞ SAATİ 06:00
ÇARŞI KALKIŞ SAATİ 06:00
06:00 da karşılıklı başlar.30 k. Arayla çalışır.En son 21:00' de karşılıklı çıkar.



112 NOLU
1 OTOBÜS ÇALIŞIR
YENİTAŞKENT-OTOGAR
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 07:00

07:00 de başlar.1 saat gidiş - 1 saat geliş 2 saatte bir çalışır.20:00'de çıkar


114 NOLU
2 OTOBÜS ÇALIŞIR
BAHÇELİ-KÜRKÇÜ-DEMİRHİSAR-KARACAİLYAS-OTOGAR
BAHÇELİ KALKIŞ SAATİ 06:00
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 06:00
06:00 Da başlar 60 dk.arayla karşılıklı çalışır. En son 20:00'de çıkar


115 NOLU
1 OTOBÜS ÇALIŞIR
DİKİLİTAŞ-OTOGAR
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 08:00

08:00 ve 14:00 de başlar.karşıdan 09:00 ve 15:00' de gelir


116 NOLU
2 OTOBÜS ÇALIŞIR
DEĞİRMENÇAY-OTOGAR
DEĞİRMENÇAY KALKIŞ SAATİ 06:00- 08.00- 11:00- 13:00- 15:00- 19:00
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 07:00- 09:30- 12:00- 14:00- 17:00- 19:00
SAATLERİ ÇALIŞIR


117 NOLU
2 OTOBÜS ÇALIŞIR
GÖZNE-OTOGAR
SOĞUCAK-OTOGAR
GÖZNE KALKIŞ SAATİ 06:00- 10.00- 17:00
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 07:00- 13:30- 18:00 SAATLERİ ÇALIŞIR
SOĞUCAK KALKIŞ SAATİ 08:00- 11:00- 15:00- 17:00
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 07:00- 10:00- 13:00- 16:00


119 NOLU
2 OTOBÜS ÇALIŞIR
VİLLAKENT-ZEYTİNKENT-OTOGAR-TIRMIL-KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ
VİLLAKENT KALKIŞ SAATİ 07:00
KÜÇÜK SANAYİ KALKIŞ SAATİ 07:00
07:00'de karşılıklı - Tırmıl ve Villakent'ten karşılıklı başlar, 60 dak. Araryla çalışır. En son 20:00' de karşılıklı çıkar.



120 NOLU
4 OTOBÜS ÇALIŞIR
YALINAYAK- ÇOCUK HAST.- HALKKENT- DEVLET HAST.-OTOGAR
YALINAYAK KALKIŞ SAATİ 06:30
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 06:30
06:30'da karşılıklı başlar,30 dk. Arayla çalışır. En son 20:30'da karşılıklı çıkar


121 NOLU
2 OTOBÜS ÇALIŞIR
KAZANLI-ÇARŞI
KAZANLI KALKIŞ SAATİ 07:00
ÇARŞI KALKIŞ SAATİ 07:00
07:00' de başlar her saatte bir çalışır.En son 20:00 de çıkar

122 NOLU
1 OTOBÜS ÇALIŞIR
BAĞCILAR-OTOGAR
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 07:45 - 11:00 - 14:00
BAĞCILAR KALKIŞ SAATİ 09:00 - 12:00 - 15:00
07:00' de başlar. En son 16:00 de çıkar (3 SEFER )


126 NOLU
4 OTOBÜS ÇALIŞIR
HUZURKENT-1.ÇEVRE YOLU-OTOGAR-DEVLET HAST.-TECE
HUZURKENT KALKIŞ SAATİ 07:00
TECE KALKIŞ SAATİ 07:00
06:00'da başlar.her saat başı 60 dk.karşılıklı çalışır.En son 19:00'da karşılıklı çıkar.



128 NOLU
13 OTOBÜS ÇALIŞIR
HUZURKENT-2.ÇEVRE YOLU-TECE
HUZURKENT KALKIŞ SAATİ 06:15
TECE KALKIŞ SAATİ 06:15
06:15'da başlar. 20 dakika aralıklarla çalışmaktadır.En son 20:00'da karşılıklı çıkar.


PARMAKKURDU-PUĞKARACADAĞ-DEMİRHİSAR-KARACAİLYAS
1 OTOBÜS ÇALIŞIR
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 06:00 - 08:00 - 13:00 - 15:30 - 17:30
PARMAKKURDU KALKIŞ SAATİ 07:00 - 09:00 - 14:30 - 16:30 - 18:30

06:00' de başlar. En son 18:30 de çıkar (5 SEFER )


ÇUKURKEŞLİK-OTOGAR
1 OTOBÜS ÇALIŞIR
OTOGAR KALKIŞ SAATİ 07:45 - 11:00 - 14:00
ÇUKURKEŞLİK KALKIŞ SAATİ 09:00 - 12:00 - 15:00


SAAT 22:00 - 24:00 ARASI NÖBETÇİ OTOBÜSLER VE GÜZERGAHLARI

HAREKET SAATLERİ
HAT NO HAT İSMİ ARAÇ SAYISI GÜNEYKENT ÇİFTLİK
101 101 GÜNEYKENT-ÇARŞI-ÇİFTLİK 2 21:30 21:30

HAREKET SAATLERİ
HAT NO HAT İSMİ ARAÇ SAYISI GÜNEYKENT AFET
102 102 GÜNEYKENT-ÇARŞI-AFETEVLER 2 21:00 21:00

HAREKET SAATLERİ
HAT NO HAT İSMİ ARAÇ SAYISI HALKKENT ÇARŞI
103 HALKKENT-ÇARŞI 1 21:00 22:00

HAREKET SAATLERİ
HAT NO HAT İSMİ ARAÇ SAYISI OTOGAR AKBELEN
106 DEMİRTAŞ - AKBELEN 1 21:30 22:30

HAREKET SAATLERİ
OTOGAR ÇAVUŞLU KADIN DOĞUM HAST
HAT NO HAT İSMİ ARAÇ SAYISI
108 OTOGAR - ÇAVUŞLU 1 21:00 22:00


HAREKET SAATLERİ
HAT NO HAT İSMİ ARAÇ SAYISI OTOGAR TECE
109 OTOGAR - TECE 4 21:00 21:00
21:30 21:30
22:00 22:00
22:30 22:30
23:00 23:00
23:30 23:30
00:00 00:00



HAREKET SAATLERİ

HAT NO     HAT İSMİ                                     ARAÇ SAYISI   TECE     HUZURKENT
126             1.ÇEVRE YOLU-HUZURKENT            2                   21:00          21:00


HAREKET SAATLERİ

HAT NO          HAT İSMİ     ARAÇ SAYISI                TECE       TECE
128                 2. ÇEVRE YOLU - HUZURKENT 2       21:30         21:30

Mersin haber

Salı, Ocak 10, 2012

HABER GALERİ

Mersinhaber.net
Mersinhaber.NET | Mersin'den ve dünya'dan haberiniz olsun!
mersinhaber.net@gmail.com Mersin haber